Ktoś tu jeszcze zagląda?

A więc, po ponad miesiącu wróciłam żeby wam coś przekazać.
Mam dwie wiadomości, dobrą i złą. 
Zacznijmy od tej złej. Jeśli chodzi o drugą część tego opowiadania to mam kompletną pustkę w głowie. Starałam się napisać ten rozdział jednak za każdym razem pomysł umykał gdzieś w kąt mojego umysłu nie pozwalając na nabazgranie chociaż jednego zdania. Nie mam pojęcia kiedy wrócę do tego opowiadania.
I tu pojawia się dobra wiadomość (mam nadzieję, że dobra).
Mam pomysł na inne opowiadanie. Jest ono, co prawda dopiero w fazie początkowej, ale gdybyście wyrazili takie chęci to na ten czas, kiedy tutaj będzie pusto mogłabym zacząć publikować to drugie opowiadanie. Oczywiście na innym blogu i jakoś między połową lutego, a początkiem marca bo chcę mieć kilka rozdziałów w zapasie.
Więc, jeśli ktokolwiek tu jeszcze zagląda prosiłabym aby napisał w komentarzu co o tym sądzi i czy w ogóle chciałby czytać coś jeszcze mojego autorstwa. Jeśli nazbiera się kilka osób, które będą chętne podam linka do nowego bloga i rozpocznę opowiadanie.
Czekam na waszą opinię i przepraszam za taką 'chaotyczną' wypowiedź, ale nie jestem dobra w pisaniu jakichkolwiek... przemówień?
Do zobaczenia. Mam nadzieję.

10 comments:

 1. Ja zaglądam :d i czekam na kontynuacje lub nowe opowiadanie ;D

  ReplyDelete
 2. Szkoda, że nie masz pomysłu na dalszą częśc ;c Ale chętnie poczytałabym twoje nowe opowiadanie.
  Pozdrawiam i życzę weny c;

  ReplyDelete
 3. Szkoda ze nie masz pomyslu na dalsza czesc ale idea nowego opowiadania bardzo mi sie podoba :)

  ReplyDelete
 4. Bardzo podoba mi się pomysł na nowe opowiadanie i jestem za :D

  ReplyDelete
 5. Z wielka checia poczytam nowe ;) a kto bd glownym bohaterem xd

  ReplyDelete
 6. Po co zagladac skoro nic sie nie zmienia?

  ReplyDelete
 7. Bardzo chetnie poczytam nowe opowiadanie, jesli glownym bohatetem nadal bedzie Justin :) byloby super, wiec trzymam kciuki zebys zaczela nowe

  ReplyDelete
 8. Jestem chętna do czytania nowego opowiadania , jednak chciałabym żebyś skończyła to ,rozumiem to że nie masz pomysłów na dalsza czesć dlatego też życzę ci weny ;)

  ReplyDelete
 9. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 10. Zapraszam na początek nowego bloga, wpadnij i chętnie usłyszę jakąś dobrą radę na dobry początek :) http://emptydirtydreams.blogspot.com/ Pozdrawiam! xx

  ReplyDelete